USTA Marka Koruma modülü, tek bir amaç için tasarlanmıştır: Kurumunuzun isim ve saygınlığının kötü amaçlar için kullanmasını engellemek. Doğrudan siber güvenlik uzmanları tarafından tasarlanan ve ödüllü bir siber istihbarat teknolojisi temel alınarak geliştirilen USTA Marka Koruma Modülü; saldırganlar tarafından kurumunuza, müşterilerinize veya saygınlığınıza yöneltilen tehditleri birer risk haline gelmeden engellemeyi amaçlar.

Markaların istismar edildiği tehditlerin neredeyse tamamı “yerel” saldırganlar tarafından yürütülmektedir. Dolayısı marka tehditleri ile mücadelede yerelleştirilmiş takip, izleme ve aksiyon mekanizmaları kullanımı verimliliği benzeri görülmemiş düzeyde arttırmaktadır. USTA Marka Koruma Modülü, bu bakış açısı ile hizmet verdiği kurumların, marka tehditlerine karşı mücadele alanındaki etkinliğini 10+kat arttırmıştır.

Oltalama ile Mücadele, Sahte Uygulama Takibi ve Sonlandırma, Sahte Site Takip ve Sonlandırma ile VIP Sanal Koruma hizmetlerinin sağlandığı USTA Marka Koruma Modülü; 2015 yılı içerisinde doğrudan 15 farklı kritik kurumun adı ile ortaya çıkan 7bin’den fazla marka tehdidinin sonlandırılmasını sağlamıştır.

Tamamen güvenlik uzmanı perspektifi ile şekillendirilen tek marka koruma çözümü olan USTA Marka Koruma Modülü; kurumunuz aleyhine yürütülen kitlesel manipülasyon faaliyetlerine karşı sunulan anında analiz ve sonlandırma desteğinin yanında, gelecekte zafiyet oluşturabilecek riskli öğeler için kısa, orta ve uzun vadeli marka tehdit raporları ve kurumunuzdaki VIP’ler için şahsi tehdit takibi / analizi modülleri ile donatılmıştır.