Dolandırıcılık ile Mücadele Modülü

USTA Dolandırıcılık ile Mücadele modülü başta bankalar olmak üzere finans kurumları ve e-ticaret işletmelerinin Dolandırıcılık / Fraud ekipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Kullanıcılarına güncel ve önleyici nitelikte dolandırıcılık istihbaratı sağlamak için tasarlanan USTA Dolandırıcılık ile Mücadele modülü; USTA’nın benzersiz Derin Ağ İstihbaratı teknolojisinin dolandırıcılık tehditlerine uyarlanmış hali olup kurumların dolandırıcılıktan kaynaklanan risk ve kayıplarının mümkün olan en düşük seviyeye indirilmesine yardımcı olur.

Siber İstihbarat Modülü

Hizmet ettiği her bir kurumun bulunduğu ülkeye özel siber saldırgan platformları dahil olmak üzere, Açık Ağ (Clearweb) ve Derin Ağ’da (Deep Web) yer alan yüzlerce platformun, özel olarak geliştirilen Derin Ağ Sensörleri® teknolojisi ile takibini gerçekleştiren  INVICTUS Siber Suçla Mücadele Ekibi, tespit edilen her bir tehdidi analiz eder, doğrular, engellenmesi için gerekli eylemleri yerine getrir ve bu süreci USTA  Siber İstihbarat Modülü ekranından kurumunuzla paylaşır.

Marka Koruma Modülü

USTA Marka Koruma modülü, tek bir amaç için tasarlanmıştır: Kurumunuzun isim ve saygınlığının kötü amaçlar için kullanmasını engellemek. Doğrudan siber güvenlik uzmanları tarafından tasarlanan ve ödüllü bir siber istihbarat teknolojisi temel alınarak geliştirilen USTA Marka Koruma Modülü; saldırganlar tarafından kurumunuza, müşterilerinize veya saygınlığınıza yöneltilen tehditleri birer risk haline gelmeden engellemeyi amaçlar.